Koszyk
0
605 381 113
Szczegóły produktu
Grill ogrodowy na trójnogu
Grill ogrodowy na trójnogu
Grill ogniskowy kuty
Grill ogniskowy kuty
Grill kuty z wiszącym rusztem
Grill kuty z wiszącym rusztem
Grill wiszący kuty
Grill wiszący kuty

Grill PIOTR ruszt stalowy 50 cm [GP50]

Cena:  270,00 zł
Ilość:  

Grill okrągły wiszący


Grill ogniskowy PIOTR z rusztem ze stali zwykłej o średnicy 50 cm -
niezwykle popularny w naszej ofercie już od kilku sezonów. Ten grill okrągły wiszący jest doskonałym rozwiązaniem do przygotowywania dań wprost nad ogniskiem dla grupy 4-8 osób. Masywny trójnóg ma bardzo dużą wytrzymałość, utrzyma ciężar około 80 kg.
Ruszt jest wykonany ze stali zwykłej węglowej, która przy odpowiedniej pielęgnacji będzie dobrze służyła przez długie lata.

Dane techniczne grilla:
Trójnóg:
Ruszt:
Łańcuchy i karabińczyki ocynkowane

Ruszt w tym grillu jest ze stali zwykłej tzw. węglowej lub czarnej. Przyjedzie do Państwa świeżo wyśrutowany tj. mechanicznie oczyszczony ze wszystkim pozostałości po spawaniu, będzie wówczas bardzo podatny na korozję. Należy jak najszybciej zabezpieczyć go olejem jadalnym i wygrzać nad żarem paleniska. Oczywiście razem z grillem otrzymacie dołączoną przez nas instrukcję jak to prawidłowo i sprawnie wykonać. Nie jest to trudne, ani specjalnie skomplikowane, naprawdę warto to zrobić by Wasz grill ogniskowy długo i bezproblemowo służył. Proces wypalania opisaliśmy również na naszym blogu w artykule "Wypalanie i konserwacja stalowego rusztu".

Grill okrągły wiszący jest praktycznym rozwiązaniem tam gdzie chcemy wykorzystać do gotowania palące się ognisko. Takie rozwiązanie jest znacznie ciekawsze od tradycyjnego, skrzynkowego grilla. Wokół ogniska gromadzą się ludzie, stanowi ono centrum towarzyskiego spotkania, daje niepowtarzalny klimat i dlatego właśnie taki sposób grillowania jest o niebo przyjemniejszy.

Akcesoria z naszej  pracowni, które można dokupić do tego grilla ogniskowego:
Kołowrotek - który usprawnia regulację wysokości rusztu nad ogniskiem
Kociołek żeliwny węgierski - na zupy, gulasze i inne dania jednogarnkowe
Patelnia ogniskowa - gdy przyjdzie ochota na placki z ogniska
Palenisko ogrodowe - w którym rozpalamy ogień, kiedy nie planujemy mieć ogniska zawsze w jednym miejscu

BLOG
Grille ogniskowe z rusztem stalowym  |  Grille ogniskowe z rusztem nierdzewnym  |  Ruszty do grilla  |  Trójnogi  |  Paleniska ogrodowe  |  Kociołki węgierskie żeliwne  |  Kociołki myśliwskie żeliwne  |  Patelnie ogniskowe  |  Zestawy grillowe  |  Płyty grillowe  |  PEKA - kociołek żarowy  |  Akcesoria
Szybkie płatności obsługuje:
Przelewy 24
Wpłaty na konto bankowe:
Bank Millenium S.A.
30 1160 2202 0000 0002 9020 1081
ES-ER Wojciech Rydzewski
42-211 Częstochowa
ul. Kiedrzyńska 67A
NIP 949-078-39-41
REGON 240905442

tel.: 605 381 113
Wykorzystywanie tekstów, materiałów graficznych oraz innych plików zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2015-2024 ES-ER
Ładowanie strony: 0.01 sec.
Wykonanie strony: Brewka.pl