Koszyk
0
605 381 113
Szczegóły produktu
Kociołek żeliwny z trójnogiem i kołowrotkiem
Kociołek żeliwny z trójnogiem i kołowrotkiem
Kociołek żeliwny z pokrywą ES-ER
Kociołek żeliwny z pokrywą ES-ER
Kołowrotek z zapadką
Kołowrotek z zapadką
Kołowrotek do grilla
Kołowrotek do grilla
Kuty trójnóg do grilla i kociołka
Kuty trójnóg do grilla i kociołka
Trójnóg kuty
Trójnóg kuty
Kociołek żeliwny z trójnogiem i kołowrotkiem
Kociołek żeliwny z trójnogiem i kołowrotkiem

Kociołek żeliwny 10,5l z trójnogiem i kołowrotkiem [KW10MPK]

Cena:  525,00 zł
Ilość:  

Kociołek żeliwny na trójnogu

 
Kociołek żeliwny węgierski o pojemności 10,5l. w zestawie z praktycznym trójnogiem oraz kołowrotkiem. 
Świetne rozwiązanie do gotowania nad ogniskiem!

Kociołek węgierski umożliwia bardzo szeroki  zakres kulinarnych działań. Można w nim przyrządzić wszelkie dania jednogarnkowe w tym zupy, gulasze, zapiekanki oraz tradycyjne polskie pieczonki.
Żeliwo, jako materiał doskonale kumulujący i rozprowadzający ciepło sprawia, że dania mniej się przypalają i wolniej stygną po zdjęciu kociołka znad ogniska.
Dodatkowo zestaw kociołek żeliwny na trójnogu wyposażyliśmy w praktyczny kołowrotek, który umożliwia płynną regulację wysokości kociołka nad ogniskiem. Kociołek żeliwny sam w sobie jest bardzo ciężki, a załadowany do pełna jedzeniem stanowi nie lada wyzwanie - kołowrotek jest tutaj naprawdę bardzo przydatnym urządzeniem.
Zachęcamy do rozszerzenia sobie tego zestawu i uczynienie go bardziej wszechstronnym, czyli dokupienia rusztu naszej produkcji. Do wysokości tego trójnogu będzie odpowiedni taki o średnicy 50 lub 60 cm. W naszej ofercie znajdą Państwo ruszty okrągłe ze stali zwykłej oraz ze stali nierdzewnej.
Przy zakupie tego zestawu wraz z rusztem dostaną państwo od nas gratis łańcuchy i karabinki niezbędne do podwieszenia go na trójnogu.

Dane techniczne zestawu:
kociołek z pokrywką
trójnóg:
kołowrotek:

producent: Pracownia ES-ER
kraj pochodzenia: Polska

Kociołek żeliwny w tym zestawie jest surowy, co oznacza, że przed pierwszym użyciem wymaga zaolejowania i wygrzania w wysokiej temperaturze. Oczywiście dostaną Państwo wraz z kociołkiem dokładną instrukcję jak to wykonać. Można również rzucić okiem na naszego bloga, gdzie w artykule "Wypalanie i konserwacja kociołka żeliwnego"  dokładnie opisaliśmy i uwidoczniliśmy na zdjęciach cały ten proces.
Kociołek żeliwny na trójnogu to naprawdę fajna sprawa i warto spróbować takiego sposobu gotowania pod chmurką. A kiedy braknie pomysłów na potrawy zapraszamy do naszego małego zbioru sprawdzonych przepisów, które otrzymaliśmy od naszych klientów.


BLOG
Grille ogniskowe z rusztem stalowym  |  Grille ogniskowe z rusztem nierdzewnym  |  Ruszty do grilla  |  Trójnogi  |  Paleniska ogrodowe  |  Kociołki węgierskie żeliwne  |  Kociołki myśliwskie żeliwne  |  Patelnie ogniskowe  |  Zestawy grillowe  |  Płyty grillowe  |  PEKA - kociołek żarowy  |  Akcesoria
Szybkie płatności obsługuje:
Przelewy 24
Wpłaty na konto bankowe:
Bank Millenium S.A.
30 1160 2202 0000 0002 9020 1081
ES-ER Wojciech Rydzewski
42-211 Częstochowa
ul. Kiedrzyńska 67A
NIP 949-078-39-41
REGON 240905442

tel.: 605 381 113
Wykorzystywanie tekstów, materiałów graficznych oraz innych plików zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2015-2024 ES-ER
Ładowanie strony: 0.01 sec.
Wykonanie strony: Brewka.pl