Koszyk
0
605 381 113
Szczegóły produktu
Kociołek żeliwny emaliowany
Kociołek żeliwny emaliowany
Kociołek węgierski emaliowany 10l
Kociołek węgierski emaliowany 10l
Kociołek emaliowany 10 litrów
Kociołek emaliowany 10 litrów

Kociołek żeliwny emaliowany PLAMEN 10l [WE10]

Cena:  425,00 zł
Ilość:  
Kociołek żeliwny węgierski 10l emaliowany
Nowość w naszej ofercie! Kociołek do podwieszenia nad ogniskiem z chorwackiej odlewni Plamen. Wysokiej jakości odlew żeliwny pokryty czarną emalią. Powłoka atestowana przez Chorwacki Instytut Zdrowia Publicznego - jest w pełni bezpieczna i nadaje się kontaktu z żywnością.
Pojemność kociołka jest wystarczająca do gotowania dla nawet dwunastu osób.

Dane techniczne:

Kociołek emaliowany to produkt, w którym można przyrządzić nad ogniskiem absolutnie wszystko co sobie tylko wymyliśmy. Doskonale się spisze do gotowania zup, gęstych gulaszy, dań zapiekanych (np. naszych polskich pieczonek na bazie ziemniaków) oraz dań duszonych (żeberka w kapuście!). Będzie się też nadawał do przyrządzenia aromatycznego grzańca ;)

Bezsprzeczną zaletą jaką ma kociołek żeliwny emaliowany jest łatwość w czyszczeniu i konserwacji.
Jeżeli nie masz czasu, ani ochoty na długie "zabawy" w olejowanie żeliwa to wybór takiego kociołka będzie najlepszym rozwiązaniem. Nie wymaga on bowiem zabezpieczania przed korozją, bo po prostu nie rdzewieje! Kociołek pokryty emalią jest również łatwiejszy w myciu, można sobie w jego przypadku pozwolić na użycie detergentów.
Kociołek żeliwny to najlepsze z możliwych rozwiązań do gotowania nad ogniskiem. Wolno się rozgrzewa i wolno stygnie, co sprawia, że ugotowane w nim potrawy długo utrzymują wysoką temperaturę. Grube ścianki kociołka sprawiają, że trudno jest  przypalić potrawę, a wiadomo przecież, że regulowanie siły  ognia w ognisku nie jest łatwą sprawą.
Jeżeli potrzebujecie Państwo inspiracji do kulinarnych eksperymentów to zapraszamy do zapoznania się z naszym zbiorem sprawdzonych przepisów na dania z kociołka i grilla. Znajdziecie je Państwo na naszym BLOGU.


BLOG
Grille ogniskowe z rusztem stalowym  |  Grille ogniskowe z rusztem nierdzewnym  |  Ruszty do grilla  |  Trójnogi  |  Paleniska ogrodowe  |  Kociołki węgierskie żeliwne  |  Kociołki myśliwskie żeliwne  |  Patelnie ogniskowe  |  Zestawy grillowe  |  Płyty grillowe  |  PEKA - kociołek żarowy  |  Akcesoria
Szybkie płatności obsługuje:
Przelewy 24
Wpłaty na konto bankowe:
Bank Millenium S.A.
30 1160 2202 0000 0002 9020 1081
ES-ER Wojciech Rydzewski
42-211 Częstochowa
ul. Kiedrzyńska 67A
NIP 949-078-39-41
REGON 240905442

tel.: 605 381 113
Wykorzystywanie tekstów, materiałów graficznych oraz innych plików zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2015-2024 ES-ER
Ładowanie strony: 0.01 sec.
Wykonanie strony: Brewka.pl