Koszyk
0
605 381 113
Szczegóły produktu
Kociołek myśliwski żeliwny Róża Wiatrów 7l
Kociołek myśliwski żeliwny Róża Wiatrów 7l
Kociołek myśliwski - ozdobna pokrywa
Kociołek myśliwski - ozdobna pokrywa
Kociołek żeliwny myśliwski
Kociołek żeliwny myśliwski
Garnek na ognisko
Garnek na ognisko

Kociołek żeliwny MYŚLIWSKI RW 7l surowy [KMRW7]

Cena:  240,00 zł
Ilość:  

Garnek na ognisko


Kociołek myśliwski o pojemności 7l do gotowania w ognisku. Przeznaczony głownie do  przygotowywania pieczonek, czyli zapiekanego dania z ziemniaków oraz innych potraw jednogarnkowych. Jego wielkość pozwala na gotowanie dla 6-7 osób.
Pokrywa z wzorem - róża wiatrów. Kociołek powstał w polskiej odlewni pod Częstochową.

Dane techniczne

Kociołek jest z surowego żeliwa. Przed rozpoczęciem użytkowania wymaga wysmarowania olejem i wygrzania w wysokiej temperaturze. Do kociołka dołączamy instrukcję jak to najsprawniej wykonać.

Ten kociołek mamy również w wersji wypalonej, czyli poddany już pierwszej konserwacji.

Kociołek żeliwny myśliwski


Garnek na ognisko to doskonały produkt dla wszystkich miłośników przyrządzania potraw na świeżym powietrzu. Pieczonki, prażonki, duszonki oraz inne dania jednogarnkowe w nim przygotowywane posiadają niepowtarzalny smak. Składa się na to wiele czynników. Jednym z nich są materiały zastosowane do produkcji, które pozwalają na równomierne nagrzewanie oraz doskonałe przewodzenie ciepła. Proponowany garnek na ognisko wykonaliśmy z najwyższej klasy, szarego żeliwa, należącego do niezwykle wytrzymałych materiałów. Można go zatem bezpiecznie używać do przyrządzania różnych potraw, wydobywając ze składników to, co najlepsze.

Garnek do pieczonek z rodzinnej, polskiej manufaktury


Garnek do pieczonek został wyposażony w łatwo odkręcane nóżki oraz poręczny uchwyt z ze śrubą. Dzięki temu można bezpiecznie ustawić go w ognisku. Garnek do pieczonek ma średnią pojemność i pozwala na przygotowywanie obłędnych potraw jednogarnkowych oraz tradycyjnych pieczonek (duszonek) dla maksymalnie 6-7 osób. Oferowany kociołek wykonywany jest w polskiej odlewni. Możesz mieć więc pewność, że produkt wyróżnia się najwyższą jakością oraz ciekawymi walorami estetycznymi. Każdy kociołek żeliwny z naszej pracowni zadowala nawet najbardziej wymagających klientów, gdyż jest nie tylko funkcjonalny, ale także bezpieczny w użytkowaniu. Należy pamiętać, że przed pierwszym użyciem garnek na ognisko wymaga olejowania i wygrzania, a w późniejszych etapach użytkowania - również odpowiedniej konserwacji.

BLOG
Grille ogniskowe z rusztem stalowym  |  Grille ogniskowe z rusztem nierdzewnym  |  Ruszty do grilla  |  Trójnogi  |  Paleniska ogrodowe  |  Kociołki węgierskie żeliwne  |  Kociołki myśliwskie żeliwne  |  Patelnie ogniskowe  |  Zestawy grillowe  |  Płyty grillowe  |  PEKA - kociołek żarowy  |  Akcesoria
Szybkie płatności obsługuje:
Przelewy 24
Wpłaty na konto bankowe:
Bank Millenium S.A.
30 1160 2202 0000 0002 9020 1081
ES-ER Wojciech Rydzewski
42-211 Częstochowa
ul. Kiedrzyńska 67A
NIP 949-078-39-41
REGON 240905442

tel.: 605 381 113
Wykorzystywanie tekstów, materiałów graficznych oraz innych plików zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2015-2024 ES-ER
Ładowanie strony: 0.01 sec.
Wykonanie strony: Brewka.pl