Koszyk
0
605 381 113
Szczegóły produktu
Kociołek żeliwny z pokrywą
Kociołek żeliwny z pokrywą
Kociołki żeliwne
Kociołki żeliwne
Kociołek żeliwny na ognisko
Kociołek żeliwny na ognisko
Kociołek żeliwny węgierski
Kociołek żeliwny węgierski
Kociołek żeliwny węgierski
Kociołek żeliwny węgierski
Kociołek żeliwny
Kociołek żeliwny

Kociołek żeliwny węgierski z pokrywą ES-ER 10,5l surowy [KW10]

Cena:  280,00 zł
Ilość:  

Kociołek żeliwny na ognisko


Kociołek węgierski żeliwny (podwieszany) o pojemności 10,5l.
Uniwersalne naczynie do gotowania nad ogniskiem - kociołek wiszący daje możliwość szerokiego zakresu zastosowań od tradycyjnych polskich pieczonek po zupy i praktycznie wszystkie dania jednogarnkowe.
Nasze kociołki węgierskie są odlewane z żeliwa o kontrolowanym składzie, w polskiej odlewni. Daje nam to gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości!

Dane techniczne
kociołek:
pokrywka:

producent: Pracownia ES-ER
kraj pochodzenia: Polska

Ten kociołek żeliwny na ognisko jest z surowego żeliwa -  co oznacza, że przed pierwszym użyciem wymaga wysmarowania olejem i wygrzania. Ta pierwsza konserwacja jest niezbędna by kociołek dobrze służył, nie korodował i był łatwy w dalszej pielęgnacji. Oczywiście razem z kociołkiem dostaniecie Państwo od nas instrukcję jak to prawidłowo wykonać.
Zapraszam również do zapoznania się z naszym artykułem "Wypalanie i konserwacja kociołka żeliwnego", gdzie szczegółowo opisaliśmy ten proces.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kociołek żeliwny węgierski w wersji już wypalonej, który pierwszą konserwację ma już za sobą i jest gotowy do użycia.

Kociołki żeliwne na ognisko to najlepsze możliwe rozwiązanie do gotowania w ogrodzie. Dlaczego? Ze względu na właściwości samego materiału z którego jest zrobiony. Ścianki kociołka są grube i akumulują w sobie ciepło. Kociołek żeliwny bardzo powoli się rozgrzewa, potrawa w nim gotowana dobrze znosi nagłe zmiany temperatury o co przy gotowaniu nad ogniskiem nie jest trudno.

Dania przygotowane w ten sposób mają niepowtarzalny smak i aromat, gotowanie na żywym ogniu wydobywa z użytych składników to "coś" czego nie sposób uzyskać gotując w inny sposób.
Mamy już malutką kolekcję sprawdzonych przepisów, które nadsyłają nam nasi klienci.
Zachęcamy do wypróbowania - są naprawdę dobre! Zapoznać się z nimi można tutaj.

BLOG
Grille ogniskowe z rusztem stalowym  |  Grille ogniskowe z rusztem nierdzewnym  |  Ruszty do grilla  |  Trójnogi  |  Paleniska ogrodowe  |  Kociołki węgierskie żeliwne  |  Kociołki myśliwskie żeliwne  |  Patelnie ogniskowe  |  Zestawy grillowe  |  Płyty grillowe  |  PEKA - kociołek żarowy  |  Akcesoria
Szybkie płatności obsługuje:
Przelewy 24
Wpłaty na konto bankowe:
Bank Millenium S.A.
30 1160 2202 0000 0002 9020 1081
ES-ER Wojciech Rydzewski
42-211 Częstochowa
ul. Kiedrzyńska 67A
NIP 949-078-39-41
REGON 240905442

tel.: 605 381 113
Wykorzystywanie tekstów, materiałów graficznych oraz innych plików zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2015-2024 ES-ER
Ładowanie strony: 0.01 sec.
Wykonanie strony: Brewka.pl