Koszyk
0
605 381 113
Szczegóły produktu
Kociołek żeliwny
Kociołek żeliwny
Kociołek na ognisko
Kociołek na ognisko
Kociołek żeliwny węgierski
Kociołek żeliwny węgierski
Kociołek węgierski żeliwny
Kociołek węgierski żeliwny
Kociołki żeliwne
Kociołki żeliwne

Kociołek żeliwny węgierski z pokrywą ES-ER 7l wypalony [KW7W]

Cena:  220,00 zł
Ilość:  

Kociołek ogniskowy 7l


Kociołek żeliwny węgierski 7l  WYPALONY
Doskonały do wszelkich dań jednogarnkowych przyrządzanych nad ogniskiem. Pojemność 7 litrów polecana do gotowania na około 6-7 osób.
Kociołek wykonany w całości z żeliwa szarego, pokrywa z ozdobną rozetą logo naszej pracowni. Kociołek został odlany w polskiej odlewni, co gwarantuje sprawdzony skład odlewu, wysoką jakość i bezpieczeństwo.
Kociołek w tej wersji został już poddany pierwszej konserwacji, jest gotowy do użycia i nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów przy pierwszym gotowaniu.

Dane techniczne:

kociołek:

pokrywka:

producent: Pracownia ES-ER
kraj pochodzenia: Polska

Wraz z kociołkiem ogniskowym dostaniecie Państwo od nas wskazówki jak we właściwy sposób zadbać o żeliwo, by garnek służył długo i nie przysparzał kłopotów w trakcie użytkowania.
Kociołki żeliwne zawsze wymagają odpowiedniej konserwacji zarówno przed pierwszym użyciem oraz w trakcie użytkowania. Określenie "kociołek wypalony" oznacza, że został już przez nas wysmarowany olejem i wygrzany w piecu w wysokiej temperaturze, czyli został już poddany pierwszej konserwacji.

Żeliwo ma to do siebie, że rdzewieje. To, że kociołek jest wypalony nie oznacza, że nie będzie korodował, dlatego warto się przyłożyć do właściwej pielęgnacji i poświęcić mu troszkę uwagi. Szerzej na temat pielęgnacji kociołków ogniskowych z żeliwa można przeczytać na naszym BLOGU.

Co można ugotować w kociołku ogniskowym? Wszelkie dania jednogarnkowe: zupy, gulasze oraz wszelkie duszone mięsa i warzywa. Jedyne do czego nie poleca się używać kociołków z żeliwa to grzańce na bazie alkoholu.
Na naszym BLOGU jest kilka sprawdzonych, naprawdę dobrych przepisów na dania z kociołka, polecamy się z nimi zapoznać i koniecznie wypróbować.

BLOG
Grille ogniskowe z rusztem stalowym  |  Grille ogniskowe z rusztem nierdzewnym  |  Ruszty do grilla  |  Trójnogi  |  Paleniska ogrodowe  |  Kociołki węgierskie żeliwne  |  Kociołki myśliwskie żeliwne  |  Patelnie ogniskowe  |  Zestawy grillowe  |  Płyty grillowe  |  PEKA - kociołek żarowy  |  Akcesoria
Szybkie płatności obsługuje:
Przelewy 24
Wpłaty na konto bankowe:
Bank Millenium S.A.
30 1160 2202 0000 0002 9020 1081
ES-ER Wojciech Rydzewski
42-211 Częstochowa
ul. Kiedrzyńska 67A
NIP 949-078-39-41
REGON 240905442

tel.: 605 381 113
Wykorzystywanie tekstów, materiałów graficznych oraz innych plików zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2015-2024 ES-ER
Ładowanie strony: 0.01 sec.
Wykonanie strony: Brewka.pl