Koszyk
0
605 381 113

Kociołki węgierskie żeliwne z pokrywką - polski producent

Kociołek żeliwny to doskonałe naczynie do przyrządzenia gulaszu, zup, popularnych pieczonek oraz innych, smakowitych dań jednogarnkowych. Wyrób sprzedajemy w zestawie z ciekawie zdobioną pokrywką z praktycznym uchwytem. Efektowne zdobienia sprawiają, że kociołek prezentuje się stylowo i niepowtarzalne. W naszym asortymencie znajdą Państwo modele o różnych pojemnościach, dostosowane do przyrządzania potraw na świeżym powietrzu zarówno dla małych, jak i większych grup. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nasz kociołek węgierski, który odlewany jest w Polsce, charakteryzuje się dokładnie przemyślaną konstrukcją. Dzięki temu ciepło rozprowadzane jest równomiernie po całym naczyniu i długo utrzymywane. Przekłada się to na niesamowity smak i aromat potraw, ale także wygodę i efektywność procesu gotowania. Kociołki na ognisko z naszej pracowni ES-ER spełniają więc oczekiwania zarówno profesjonalnych kucharzy, jak i amatorów. Jeśli marzą Państwo o przyrządzaniu treściwych i smacznych posiłków pod chmurką w łatwy i skuteczny sposób, ten wyrób spełni wszystkie Państwa oczekiwania.
Produkty powiązane

Kociołek węgierski z polskiej odlewni


Każdy oferowany przez nas kociołek węgierski ES-ER jest wykonywany w Polsce, w dużej odlewni z automatyczną linią formierską, która gwarantuje wysoką dokładność odlewu. Do realizacji projektów wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości materiały, w tym m.in. najlepszej klasy żeliwo szare. Ma to duże znaczenie, ponieważ kociołki na ognisko są przeznaczone do kontaktu z żywnością, a więc muszą spełniać rygorystyczne normy. Wybierając nasze produkty, zyskują Państwo możliwość bezpiecznego i wygodnego przygotowywania różnego typu potraw jednogarnkowych. Oferujemy zarówno kociołki w stanie surowym, które przed pierwszym użyciem wymagają wypalenia, jak i wyroby gotowe do użycia zaraz po zakupie (wypalone). Kociołek żeliwny można zamówić także w zestawie z trójnogiem (oraz łańcuchem i kołowrotkiem), który pozwala na bardzo stabilne zawieszenie nad ogniskiem. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj produktu zdecydują się Państwo, zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze kociołka lub innego wyrobu z naszej pracowni, prosimy o kontakt w wygodnej dla Państwa formie. Odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe i pomożemy podjąć najkorzystniejszą decyzję.
BLOG
Grille ogniskowe z rusztem stalowym  |  Grille ogniskowe z rusztem nierdzewnym  |  Ruszty do grilla  |  Trójnogi  |  Paleniska ogrodowe  |  Kociołki węgierskie żeliwne  |  Kociołki myśliwskie żeliwne  |  Patelnie ogniskowe  |  Zestawy grillowe  |  Płyty grillowe  |  PEKA - kociołek żarowy  |  Akcesoria
Szybkie płatności obsługuje:
Przelewy 24
Wpłaty na konto bankowe:
Bank Millenium S.A.
30 1160 2202 0000 0002 9020 1081
ES-ER Wojciech Rydzewski
42-211 Częstochowa
ul. Kiedrzyńska 67A
NIP 949-078-39-41
REGON 240905442

tel.: 605 381 113
Wykorzystywanie tekstów, materiałów graficznych oraz innych plików zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2015-2024 ES-ER
Ładowanie strony: 0.01 sec.
Wykonanie strony: Brewka.pl