Koszyk
0
605 381 113
Paleniska ogrodowe:    małe 59-60 cm  |  średnie 69-70 cm  |  duże 78-80 cm

Palenisko ogniskowe ogrodowe

Rozwiązanie, które staje się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. Wszędzie tam, gdzie nie można wygospodarować stałego miejsca na ognisko, tam, gdzie jest potrzeba "wędrowania" z ogniskiem, tam świetnie się sprawdzi palenisko ogniskowe w formie misy na nóżkach. Ten krótki opis idealnie przedstawia, czym dla Państwa domu mogą stać się kute paleniska ogrodowe. Produkt pozwala na wygodne rozpalenie ognia w dowolnym miejscu ogrodu. Misy naszych palenisk wykonujemy z blachy stalowej o grubości 4 mm., która gwarantuje utrzymywanie kształtu oraz naprawdę długie lata użytkowania. W palenisku można palić np. drewnem lub węglem drzewnym.
Dostosowujemy się do potrzeb klientów o różnych potrzebach. Zadbaliśmy o paleniska w kilku rozmiarach. Posiadamy m.in. modele o średnicy 60, 70 oraz największe 80 cm. W każdym przypadku za stabilizację konstrukcji odpowiadają trzy, solidne kute nogi wykonane z pełnego materiału. Z powierzonego zadania wywiązują się w perfekcyjny sposób, bowiem palenisko utrzymuje ciężar ok. 130 kg. Dodatkowo palenisko ogrodowe malujemy silikonową farbą żaroodporną, która nie zawiera szkodliwych dla naszego zdrowia związków cynku.

Zalety palenisk ogrodowych


Palenisko ogniskowe pozwala chronić podłoże. Najczęściej chodzi w takim przypadku o trawę, która nawet jeśli ucierpi od całonocnego palenia, to szybko się regeneruje. Robienie ogniska bezpośrednio na ziemi nie daje jej takiej szansy. Pozwala ponadto na ogrzanie się w chłodniejsze wieczory, gdy mamy ochotę spędzić nieco czasu na świeżym powietrzu. Oczywiście palenisko będzie również idealnym rozwiązaniem jako podstawa pod wiszący grill czy kociołek, co pozwoli na przyrządzenie szeregu smacznych dań. To tym lepszy wybór, że ten mobilny produkt łatwo dostosować do zewnętrznych warunków pogodowych np. kierunku wiatru. Nie sposób pominąć jego atutów wizualnych. Zadbaliśmy m.in. o różne warianty wykończenia rantów. Dzięki estetycznej konstrukcji i mobilności łatwo dostosować je do rozmaitych koncepcji zagospodarowania ogrodowej przestrzeni. Ponadto warto wiedzieć, że ozdobne brzegi o wysokości kilku centymetrów mają również dodatkowe zadania. Zwiększają głębokość paleniska, zabezpieczając je przed wysypywaniem żaru i popiołu. Wszystkie rozwiązania są przetestowane przez spore rzesze naszych klientów na przestrzeni ponad 10 już lat. Właśnie dlatego warto zaufać naszym produktom, bo jako niewielka, rodzinna firma od zawsze stawiamy na wygodę, bezpieczeństwo użytkowania, a także najwyższą jakość naszych wyrobów, w tym naszych palenisk ogrodowych. Możemy to zagwarantować, ponieważ są to w 100% polskie produkty, powstające w sposób rzemieślniczy w naszej pracowni.
BLOG
Grille ogniskowe z rusztem stalowym  |  Grille ogniskowe z rusztem nierdzewnym  |  Ruszty do grilla  |  Trójnogi  |  Paleniska ogrodowe  |  Kociołki węgierskie żeliwne  |  Kociołki myśliwskie żeliwne  |  Patelnie ogniskowe  |  Zestawy grillowe  |  Płyty grillowe  |  PEKA - kociołek żarowy  |  Akcesoria
Szybkie płatności obsługuje:
Przelewy 24
Wpłaty na konto bankowe:
Bank Millenium S.A.
30 1160 2202 0000 0002 9020 1081
ES-ER Wojciech Rydzewski
42-211 Częstochowa
ul. Kiedrzyńska 67A
NIP 949-078-39-41
REGON 240905442

tel.: 605 381 113
Wykorzystywanie tekstów, materiałów graficznych oraz innych plików zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2015-2024 ES-ER
Ładowanie strony: 0.01 sec.
Wykonanie strony: Brewka.pl