Koszyk
0
605 381 113

Trójnóg na ognisko

Trójnóg do ogniska sprawdzi się na każdej działce, będzie idealnie pasował do ogrodów w różnym stylu, a do tego zapewnia wiele niezapomnianych wrażeń podczas spotkań z rodziną lub znajomymi. Oferowane trójnogi mają solidną konstrukcję i wytrzymują obciążenie nawet do 80 kg. Można powiesić na nich okrągły ruszt ze stali nierdzewnej lub zwykłej stali, kociołek żeliwny węgierski, patelnię czy inne naczynie służące do przygotowywania smacznych i treściwych posiłków na świeżym powietrzu.

Trójnóg do ogniska sprzedajemy w zestawie z uniwersalnym kompletem łańcuchów z karabinkami niezbędnymi do zawieszenia rusztu czy kociołka. Proponowane trójnogi zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów i wzbogacone o ozdobne, kute wykończenia. Dzięki temu spełniają wszelkie oczekiwania dotyczące funkcjonalności oraz estetyki. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą. W przypadku pytań dotyczących procesu zakupowego lub specyfikacji naszych wyrobów pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Produkty powiązane

Trójnóg do kociołka w kilku rozmiarachTrójnóg do kociołka z naszej oferty występuje w kilku rozmiarach. Proponujemy Państwu najwyższej jakości, okazałe trójnogi o wysokości od 160 cm do 185 cm oraz o regulowanym rozstawie nóg. Oferujemy Państwu także warianty składane, dzięki czemu trójnóg do ogniska można łatwo przechowywać. Wszystkie wyroby wytwarzamy w naszej małej, rodzinnej manufakturze. Wybieramy wyłącznie najlepszej klasy materiały oraz korzystamy ze sprawdzonych technik. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zakupiony produkt będzie bezpieczny i wygodny w użytkowaniu, a dzięki wysokiej wytrzymałości będzie wiernie służył przez wiele sezonów. Każdy trójnóg do kociołka z naszej Pracowni ES-ER posiada też niepowtarzalną stylistykę. Na pierwszy plan wysuwają się tu efektowne kucia. Dbamy o precyzyjne wykończenie każdego wyrobu, ponieważ wiemy, że trójnóg do ogniska często umieszczany jest w reprezentacyjnych punktach, np. przydomowych ogrodach oraz strefach znajdujących się przy ośrodkach wypoczynkowych. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Mogą Państwo liczyć także na nasze wsparcie dotyczące użytkowania oferowanych wyrobów. Chętnie podpowiadamy, jak prawidłowo korzystać z trójnogów oraz jak należy o nie dbać.
BLOG
Grille ogniskowe z rusztem stalowym  |  Grille ogniskowe z rusztem nierdzewnym  |  Ruszty do grilla  |  Trójnogi  |  Paleniska ogrodowe  |  Kociołki węgierskie żeliwne  |  Kociołki myśliwskie żeliwne  |  Patelnie ogniskowe  |  Zestawy grillowe  |  Płyty grillowe  |  PEKA - kociołek żarowy  |  Akcesoria
Szybkie płatności obsługuje:
Przelewy 24
Wpłaty na konto bankowe:
Bank Millenium S.A.
30 1160 2202 0000 0002 9020 1081
ES-ER Wojciech Rydzewski
42-211 Częstochowa
ul. Kiedrzyńska 67A
NIP 949-078-39-41
REGON 240905442

tel.: 605 381 113
Wykorzystywanie tekstów, materiałów graficznych oraz innych plików zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2015-2024 ES-ER
Ładowanie strony: 0.01 sec.
Wykonanie strony: Brewka.pl