Koszyk
0
605 381 113
Szczegóły produktu
Kociołek myśliwski żeliwny Róża Wiatrów 7l
Kociołek myśliwski żeliwny Róża Wiatrów 7l
Kociolek na pieczonki - polski produkt
Kociolek na pieczonki - polski produkt
Kociołek na ognisko - kociołek myśliwski
Kociołek na ognisko - kociołek myśliwski
Kociołek żeliwny myśliwski wypalony
Kociołek żeliwny myśliwski wypalony
Garnek na pieczonki - polski producent
Garnek na pieczonki - polski producent
Kociołek myśliwski żeliwny 7 litrów wypalony
Kociołek myśliwski żeliwny 7 litrów wypalony

Kociołek żeliwny MYŚLIWSKI RW 7l wypalony [KMRW7W]

Cena:  260,00 zł
Ilość:  

Kociołek żeliwny 7l


Kociołek myśliwski żeliwny 7l. WYPALONY
Bardzo wygodna wersja kociołka myśliwskiego - rozpakuj i gotuj! Bez tracenia czasu na pierwszą konserwację. Bez olejowania i wypalania przed pierwszym użyciem - my już to zrobiliśmy za Was.
Kociołek żeliwny myśliwski - to taki, który napełniamy jedzeniem i wstawiamy w żar ogniska. Kabłąk dociskający pokrywę zabezpiecza zawartość na wypadek przewrócenia się kociołka w ognisku.
Świetna jakość odlewu to zasługa automatycznej linii formierskiej oraz kontrolowanego składu żeliwa jaki jest użyty do wytworzenia tego kociołka. Kociołek oczywiście został odlany w Polsce.
Ten kociołek żeliwny 7l pozwoli na zrobienie jedzenia dla maksymalnie 6-7 osób. Jeżeli wiadomo, że czasami gości będzie więcej należy rozważyć zakup większej 10-litrowej wersji.

Dane techniczne
Elementy składowe to misa kociołka, pokrywa z motywem "róża wiatrów", kabłąk dociskający, trzy nóżki do kociołka oraz komplet śrub.

Tego typu kociołki myśliwskie są stworzone do robienia pieczonek, ale to nie oznacza, że nie można poszaleć z innymi potrawami. Gotowanie na powietrzu ma w sobie coś trudnego do opisania, coś co sprawia, że jedzenie smakuje o niebo lepiej niż w domu. Na naszym blogu znajdziecie Państwo szereg sprawdzonych przepisów na dania z kociołka, które nadsyłają nam nasi klienci. Polecamy w szczególności wypróbowanie żeberek z kociołka oraz golonki z ogniska.
Warto zaufać naszemu długoletniemu doświadczeniu, bowiem kociołki myśliwskie wychodzące z naszej pracowni to efekt poszukiwania najlepszych rozwiązań. Staramy się by oferowany przez nas produkt spełniał najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów.
Żeliwo to materiał, który przetrwa dziesięciolecia, a dobrze utrzymany kociołek będzie służył kilku pokoleniom. Do kociołka dołączamy instrukcję jak należy o niego odpowiednio zadbać.

BLOG
Grille ogniskowe z rusztem stalowym  |  Grille ogniskowe z rusztem nierdzewnym  |  Ruszty do grilla  |  Trójnogi  |  Paleniska ogrodowe  |  Kociołki węgierskie żeliwne  |  Kociołki myśliwskie żeliwne  |  Patelnie ogniskowe  |  Zestawy grillowe  |  Płyty grillowe  |  PEKA - kociołek żarowy  |  Akcesoria
Szybkie płatności obsługuje:
Przelewy 24
Wpłaty na konto bankowe:
Bank Millenium S.A.
30 1160 2202 0000 0002 9020 1081
ES-ER Wojciech Rydzewski
42-211 Częstochowa
ul. Kiedrzyńska 67A
NIP 949-078-39-41
REGON 240905442

tel.: 605 381 113
Wykorzystywanie tekstów, materiałów graficznych oraz innych plików zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2015-2024 ES-ER
Ładowanie strony: 0.01 sec.
Wykonanie strony: Brewka.pl