Koszyk
0
605 381 113
Grille ogniskowe z rusztem stalowym:    Grill ogniskowy HERMAN  |  Grill ogniskowy PIOTR  |  Grill ogniskowy PIOTR MAŁY  |  Grill ogniskowy OLAF

Grille kute ogrodowe

Każdy z nas może pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Grill ogniskowy z pewnością zalicza się do katalogu tego typu wygód. Jego zakup szybko zwróci się w postaci przyjemnie spędzonego czasu z rodziną lub znajomymi. Dobry grill, a tylko takie znajdą Państwo na naszej stronie, pozwala bez problemu przyrządzić rozmaite potrawy nad ogniskiem. Do tego cechuje się stabilnością podczas użytkowania i okresem użytkowania liczonym w latach. Już tylko za sprawą tych kilku zalet przeniosą Państwo swoje grillowanie na wyższy poziom komfortu, czy też smaku.

Jesteśmy małą, rodzinną manufakturą z ponad 10-letnim doświadczeniem, która z troską pochyla się nad każdym zamówieniem, wytwarza i bezpośrednio sprzedaje grille kute klientom indywidualnym. Nasze wyroby są w 100% wykonywane w Polsce w naszej małej pracowni. Dzięki temu skrupulatnie czuwamy nad całym procesem produkcji, dbając się o najwyższą jakość. Decydując się na jeden z naszych produktów, otrzymują Państwo solidny trójnóg z niemniej efektownym rusztem ze stali nierdzewnej lub czarnej. W trosce o wygodę klientów oferujemy gotowe do eksploatacji zestawy, w skład których wchodzi grill kuty, palenisko ogrodowe oraz kociołek żeliwny.

Wygodne, funkcjonalne wytrzymałe - najlepsze grille kute


Grille kute kojarzą się najczęściej z akcesoriami stacjonarnymi. Zazwyczaj w ten sposób się je wykorzystuje, ale stworzyliśmy również model składany, który ułatwia ewentualny transport produktu np. z domu na działkę. Dzięki temu nasze ogrodowe grille kute mogą się stać stałym partnerem przy spędzaniu czasu w ogrodzie, gotowaniu nad ogniskiem oraz biesiadowaniu w dużym gronie. To jednak dopiero jedna z naprawdę wielu funkcjonalności, jakie otrzymają Państwo, sięgając po nasze produkty. Oferujemy różnego typu modele trójnogów jak: HERMAN, PIOTR, czy też OLAF z rusztami w kilku wielkościach, stworzone z myślą o grillowaniu nawet z kilkunastoma osobami. Na liście atutów wspomnianych akcesoriów da się zapisać np. płynną regulację wysokości rusztu nad ogniskiem - umożliwia to obrotowa rolka. Przydatny okaże się też z pewnością regulowany rozstaw nóg, który łatwo dopasujemy do wielkości paleniska. Dodatkowo nie powinno się zapominać o potencjale samego rusztu. Optymalne odstępy między prętami oraz wzmocnienia pozwalają na wygodne grillowanie praktycznie każdego produktu. Na końcu należy pamiętać o jeszcze jednym aspekcie. Ogrodowe grille kute to nie tylko funkcjonalne produkty, ale także elementy stanowiące część zewnętrznych aranżacji. Z powodzeniem wywiążą się z roli ozdoby, gdyż malowane są proszkowo w eleganckim, czarnym kolorze. Mogą stać się zarówno głównym punktem aranżacji całej przydomowej przestrzeni, jak i być praktycznym dodatkiem do już istniejącego ogrodu.
BLOG
Grille ogniskowe z rusztem stalowym  |  Grille ogniskowe z rusztem nierdzewnym  |  Ruszty do grilla  |  Trójnogi  |  Paleniska ogrodowe  |  Kociołki węgierskie żeliwne  |  Kociołki myśliwskie żeliwne  |  Patelnie ogniskowe  |  Zestawy grillowe  |  Płyty grillowe  |  PEKA - kociołek żarowy  |  Akcesoria
Szybkie płatności obsługuje:
Przelewy 24
Wpłaty na konto bankowe:
Bank Millenium S.A.
30 1160 2202 0000 0002 9020 1081
ES-ER Wojciech Rydzewski
42-211 Częstochowa
ul. Kiedrzyńska 67A
NIP 949-078-39-41
REGON 240905442

tel.: 605 381 113
Wykorzystywanie tekstów, materiałów graficznych oraz innych plików zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2015-2024 ES-ER
Ładowanie strony: 0.01 sec.
Wykonanie strony: Brewka.pl